REKLAMNÍ AGENTURA

V kreativním průmyslu se pohybuji více jak 20 let. Postupně jsem se vyprofiloval především jako ideamaker, copywriter a grafik. Každého beru jako parťáka a jednám zcela otevřeně. Nehraji hry „na klienta a podbízeče.“ Pokud se mnou chcete spolupracovat, budete mít na výběr vždy z více správných řešení. Jsem rychlý a spolehlivý perfekcionista a dotahuju věci do konce.  Vašich 100 % je pro mě tak 30 %, tak si to spočítejte. Umím navrhnout logo, grafiku firemních materiálů, leták, voucher, ale i koncepci a grafiku internetových stránek. Nástěnkové a prezentační weby, jako je například tento, zvládnu udělat sám a rychle s pomocí WordPressu.


FITCENTRUM

Nerad sedím celý den u počítače, proto také provozuji fitko, které mám hned vedle kanclu. Jestli jste také občas „rozlámaný od compu,“ IRČÍKOVO TĚLOCVIČNA, kterou jsem vybudoval se svojí ženou Irčou, je vám k dispozici. Můžeme se domluvit na osobním tréninku nebo skupinové lekci. Zaměřuji se na fyzičku, redukci hmotnosti, mobilitu a flexibilitu. Vedu také skupinové lekce v Daily Fitness Metropole Zličín (TRX a KRUHÁČ) a Fitness Station Radlice (TRX).


AIKIDO DOJO AIKISPOT

Aikido dojo AIKISPOT je mojí třetí a nejoblíbenější aktivitou. Vedu v něm tréninky japonského bojového umění Aikido, kterému se rovněž věnuji více než 20 let. Pokud hledáte zklidnění, zlepšení koordinace, hbitosti apod. bude i pro vás Aikido to pravé. Není třeba se ničeho obávat, mým jediným cílem je váš dobrý pocit a zlepšení vaší situace, bez ohledu na to, do které z výše uvedených aktivit se spolu pustíme.