COPYWRITING

STRUČNĚ A K VĚCI

Kreativní psaní, úpravy textů či tvorba textu na zakázku vč. zajištění rešerší a potřebných podkladů, to vše mohu nabídnout pod heslem copywriting. Díky empatii a pečlivé přípravě vytvářím texty, které respektují ducha a naturel zadavatele, materiálu nebo akce, pro kterou je text připravován. Jsem schopen připravit komerční texty pro tiskové materiály, reklamní spoty, internetové stránky, on-line kampaně aj.

Od roku 2003 spolupracuji dále s Českou televizí na tvorbě scénářů pro různé dětské pořady (např. Kouzelná školka, Hřiště 7, Pohádková neděle, Raníček s Dádou). Z další autorské tvorby pak stojí za zmínku účasti na různých nadačních projektech (např. pohádková CD a knižní publikace pro sluchově a zrakově postižené děti). Věnuji se také psaní veršů a různých hříček pro děti i dospělé.

COPYWRITINGbez DPH 21 %
s dodáním podkladů1 000,- Kč/h
bez dodání podkladů1 500,- Kč/h

GRAFIKA

JEDNODUŠE A ČISTĚ

Grafické návrhy, korektury a finální zpracování pro zakázky menšího rozsahu (např. inzeráty, prospekty a letáky, potisky reklamních předmětů, vouchery, vizitky, permanentky) připravuji vč. základní úpravy dodaných podkladů (texty, vektorová grafika, fotografie apod).

V případě zájmu navrhnu corporate identity (logo a firemní materiály) a celkovou koncepci propagačních materiálů vč. případného zajištění potřebných podkladů.

GRAFIKAbez DPH 21 %
firemní značka (logo)15 000,- Kč
leták/prospekt/voucher (1 strana)1 000,- Kč
vizitky/permanentky (1 strana)500,- Kč
příprava potisku500,- Kč/h

INTERNET

WEBY A SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Grafické návrhy i koncepci internetových stránek a sociálních sítí (Facebook, YouTube) připravuji obsahově po částech (např. dopadové stránky reklamních kampaní) i jako celek (kompletní web) a jednodušší weby realizuji i sám pomocí šablon WordPress.

Sociální sítě Facebook a YouTube zakládám dle dohody s klientem spolu s vytvořením základního obsahu. Po zaškolení si je spravuje klient sám. Stejně jako weby.

INTERNETbez DPH 21 %
Rozsáhlejší osobní web PŘÍKLAD15 000,- Kč
Rozsáhlý firemní web PŘÍKLAD30 000,- Kč
Koncepce a grafika pro kodéra PŘÍKLAD1 000,- Kč/h
Založení YouTube channelu PŘÍKLAD1 000,- Kč/h

Níže naleznete výběr větších projektů, které jsem realizoval sám nebo ve spolupráci se zadavatelem. Na kontě mám řadu menších zakázek jako jsou koncepce dopadových stránek reklamních kampaní, změny koncepce a struktury stávajících stránek zadavatele, copywriting (tvorba textu) pro webové stránky a tvorba dalšího obsahu (foto, video apod.).

REFERENČNÍ PROJEKTY – WEBY

aikispot.cz

aikispot.cz

Internetové stránky školy japonského bojového umění Aikido – doména, webhosting, koncepce, příprava podkladů a obsahu, realizace na šabloně WordPress.

ircakrejci.cz

ircakrejci.cz

Internetové stránky trenérky osobních tréninků a skupinových lekcí – doména, webhosting, koncepce, příprava podkladů a obsahu, realizace na šabloně WordPress.

sarkakrejci.cz

sarkakrejci.cz

Internetové stránky básnířky, skladatelky a učitelky hry na klavír – doména, webhosting, koncepce, příprava podkladů a obsahu, realizace na šabloně WordPress

inkodomu.cz

inkodomu.cz

Internetové stránky služby inkoDomů – koncepce webu, copywriting, příprava podkladů a obsahu, realizace na šabloně WordPress.

jogasdetmi.cz

jogasdetmi.cz

Internetové stránky zaměřené na cvičení jógy s dětmi – koncepce dle vybrané šablony zadavatele, copywriting, příprava podkladů a obsahu pro kodéra.

satema.cz

satema.cz

Internetové stránky školy alternativní terapie – změna koncepce a uspořádání webu, copywriting, příprava podkladů a obsahu pro kodéra.

REFERENČNÍ PROJEKTY – YouTube

channel Satema

YT Satema

YouTube channel Satema – založení profilu, vytvoření základního obsahu a zaškolení základních funkcí.

channel K. F.

YT K. F.

YouTube channel Kristýna Freiová – založení profilu, vytvoření základního obsahu a zaškolení základních funkcí.

channel AIKISPOT

YT AIKISPOT

YouTube channel AIKISPOT – založení profilu a tvorba obsahu. Vlastní channel školy japonského bojového umění Aikido.

REFERENČNÍ PROJEKTY – facebook

fb Revalid ČR

fb Revalid ČR

Facebookový profil Revalid ČR – založení, správa, tvorba obsahu a reklamních kampaní.

fb I. K.

fb I. K.

Facebookový profil Irča Krejčí – trenérka – založení, správa a tvorba obsahu.

fb AIKISPOT

fb AIKISPOT

Facebookový profil AIKSPOT – založení, správa, tvorba obsahu. Vlastní profil školy japonského bojového umění Aikido.