VYBER SI TYP SLUŽBY

OSOBNÍ TRÉNINKY

OSOBÁKY – VÍCE

Mojí doménou je přirozený pohyb bez bolesti. Jsem přesvědčen, že by měl být každý schopen vyskočit, přitáhnout se, zvednout břemeno apod. bez zbytečné námahy s maximální efektivitou pohybu, jaké je v danou chvíli schopen docílit.

SKUPINOVÉ LEKCE

SKUPINOVKY – VÍCE

Skupinové lekce pro max. 5 cvičenců sestávají z 10 minutové rozcvičky, kdy rozhýbete a zahřejte svaly a klouby a hlavního bloku cca. 30-40 minut. Zbytek hodiny je určen pro uvolnění a protažení (strečink) celého těla.

VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ

VÝŽIVA – VÍCE

Poskytuji základní vhled do výživy = probereme co/kdy jíte a provedeme případně drobné úpravy, aby vám to nadále chutnalo, nechyběly vám důležité živiny vzhledem k stanoveným cílům a nenarušilo to vaše denní stravovací návyky.

PRO FIRMY

PRO FIRMY – VÍCE

Skupinové lekce jsou zaměřeny na kondici, flexibilitu a mobilitu. Na základě domluvy a vybavení vaší posilovny nebo relax zóny navrhnu a připravím workout vhodný pro vaše zaměstnance. Může to být např. kruhový trénink, trénink TRX, ale i workout zaměřený na protažení a uvolnění.

POKUD RADĚJI PROBÍRÁŠ VŠE OSOBNĚ, JE ZŘEJMĚ NA ČASE DOMLUVIT SI ÚVODNÍ SETKÁNÍ ČI PRVNÍ TRÉNINK ZDARMA…

Zavolej nebo napiš a domluv si nyní první nezávazné setkání a trénink zdarma. Nejsi do ničeho tlačen a nikdy nebudeš, vždy budeš mít dostatek prostoru svobodně se rozhodnout, co dál.

V mobilu klikni na ZELENÉ TLAČÍTKO vlevo dole. U compu nebo noťasu vytoč: +420 602 275 075 nebo napiš e-mail na: filip@elphee.cz. Když trénuji, nezvedám, ale reaguji rychle na zmeškané hovory i na e-maily.

PSÁT MAIL

TĚŠÍM SE NAVIDĚNOU V GYMU 🙂✌️💪