PERMICE OSOBÁKY: 9+1 TRÉNINK ZDARMA A 17+3 TRÉNINKY ZDARMA

PERMICE SE ZVÝHODNĚNÝMI CENAMI
A MOŽNOSTÍ ČERPAT DALŠÍ BONUSY

CVIČENCŮM SE ZÁJMEM O DLOUHODOBĚJŠÍ SPOLUPRÁCI POSKYTUJI ŘADU ZVÝHODNĚNÍ

Poskytuji i jednotlivé nárazové tréninky. Pro tvůj progres je však klíčová pravidelnost a to znamená, že bychom spolu měli strávit nějaký čas. Nikoho do ničeho netlačím a proto poskytuji dvě základní permice:

I. 9+1 TRÉNINK ZDARMA

Využívají především cvičenci, kteří přicházejí do mého gymu poprvé a chtějí si všechno zažít a „osahat.“ Během prvních deseti tréninků mají možnost vyzkoušet si v klidu, jak to u mě chodí. Kladu velký důraz na to, abych si se svými svěřenci sedl lidsky a vyhovoval jim styl tréninku i prostředí, ve kterém pracují na svém progresu.

II. 17+3 TRÉNINKY ZDARMA

Využívají především cvičenci, kteří přicházejí do mého gymu opakovaně nebo si chtějí více ověřit, jaké účinky a progres může můj přístup k tréninku mít. Během 2-3 měsíců spolupráce si tak udělají jasno nejen v tom, co jsem zač, ale především získají jasný obrázek, kam je může můj styl vedení posunout.

„Pokud se rozhodneš trénovat se mnou, je pro mě zásadní, abys chodil na tréninky, protože ti to něco dává a baví tě to. Rozhodně ne jen proto, že sis zaplatil. Gym je prostor, kde si nemusíme na nic hrát. Jsem normální chlap a beru tě jako partnera na společné cestě za tvým progresem, ne jako klienta. Někdy to jde líp, někdy hůř, ale důležité je, že příště to bude lepší. Udělám všechno, co je v mých silách, pro tvůj maximální progres. Poskytnu ti prostor, čas a širokou škálu možností na sobě dále pracovat formou různých zvýhodnění a bonusů.”

ZÍSKEJ ZVÝHODNĚNÉ PERMICE A MOŽNOST ČERPAT DALŠÍ BONUSY ZDARMA

9+1 TRÉNINK ZDARMA – UŠETŘÍTE 700,- Kč A 17+3 TRÉNINKY ZDARMA – UŠETŘÍTE 2 100,- Kč!

osobní tréninkyMNOŽSTVÍCELKEMØ 1 TRÉNINKQR PLATBA*
9+1 OSOBNÍ TRÉNINK (VÝHODNĚJŠÍ CENA)106 300,-630,-QR KÓD*
17+3 OSOBNÍ TRÉNINK (VÝHODNĚJŠÍ CENA)2011 900,-595,-QR KÓD*
VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ K BALÍČKU 9+1 A 17+31ZDARMA
*MOŽNOST QR PLATBY PROSÍM VYUŽÍVEJTE AŽ PO OSOBNÍ DOHODĚ S TRENÉREM.

Zavolej nebo napiš a domluv si nyní první nezávazné setkání a trénink zdarma. Nejsi do ničeho tlačen a nikdy nebudeš, vždy budeš mít dostatek prostoru svobodně se rozhodnout, co dál.

V mobilu klikni na ZELENÉ TLAČÍTKO vlevo dole. U compu nebo noťasu vytoč: +420 602 275 075 nebo napiš e-mail na: filip@elphee.cz. Když trénuji, nezvedám, ale reaguji rychle na zmeškané hovory i na e-maily.

PSÁT MAIL

TĚŠÍM SE NAVIDĚNOU V GYMU 🙂✌️💪

Publikováno v GYM